Airsoftowe forum Zrzeszonych Grup Sojuszniczych

Zrzeszone Grupy sojusznicze


#1 2011-08-15 15:16:13

 Pajak

First Recon Unit

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 9
Punktów :   

Strzelanie w Głowę !!!!!

Jak na pewno wiecie  temat ten powtarza się na każdym spotkaniu.
Chodzi o to że każdy kto grał w CQB lub inną formę bliskiej strzelanki np wymiana ognia z za rogu i dostał w twarz to zawsze się to kończyło latającymi Ku***** kwasami przepychankami a nawet ktoś komuś dał po ryju.
Przybliżę dwie sytuacje.
Pierwsza dawno dawno temu na N2 w okolicach wałów był sobie człowieczek z ak47 460fps który był tak łaskawy że z premedytacją  strzelił mi prosto w twarz z odległości około 5 może 6 metrów skończyło się to bez żalu z mojej strony tym ze dostał wryj z kolby.
Na szczęście kulka zatrzymała się na kości a nie na zębach bo skończyło by się to dla człowieczka nie tylko na kolbie.
Druga sytuacja miała miejsce na CQB w bunkrze gdzie jest na samym rogu powalony filar ale jest wystarczająco dużo miejsc dla małego człowieczka żeby się prześlizgną bez większych problemów i zrobił to szybko , niestety ja ci co mnie znają wiedzą ze mam tyłek trochę większy niż przeciętny kowalski i potrzeba mi trochę więcej czasu na przejście tego miejsca więc najpierw wchodzi głowa i dostaję 2 X 6mmBB prosto w ryj od człowieczka który nie jest po raz pierwszy na strzelaniu WIĘC SIĘ PYTAM PO CHUJ SA OMAWIANE ZASADY I  KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA OMAWIANE JEST CO WOLNO CZEGO NIE WOLNO CO JEST ZABRONIONE JEŻELI TAKI KOWALSKI MA NA TO WYJEBANE???????? NAJLEPIEJ TO ZMIENIĆ REPLIKI NA 4,5 MM NA CO2 NA STALOWY ŚRUT WTEDY I TAK NIE BĘDZIE TRZEBA OKULARÓW GOGLI I WSZYSTKIEGO CO ZWIĄZANE Z OCHRONĄ TWARZY.

Offline

 

#2 2011-08-15 15:34:21

 Yautja

First Recon Unit

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

W CQB tego nie zmienisz, zawsze tak było i zawsze tak będzie. Wchodzisz do CQB to albo liczysz się z serią w twarz, albo kupujesz do cqb maskę/chustę. Innej rady nie ma.

Offline

 

#3 2011-08-15 15:39:24

 Tadziu Kawka

Zbanowany

7745444
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 42
Punktów :   -1 

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Drogi pajączku, ile razy mam Ci mówić że nie celowałem w twoją mordę, bo nie mogłem w nic konkretnego celować przez szerokie gogle nie mogłem patrzeć przez kolimator, więc mogę tylko powiedzieć że celowałem w twoją ale nie mordę tylko stronę i że z mojej perspektywy nie było Ci widać tylko mordy ale i pół korpusu. Myślałem że my to już przegadaliśmy... pozdro.


kill'em all, and let God sort them out!

Offline

 

#4 2011-08-15 17:24:22

 Pajak

First Recon Unit

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Yautja napisał:

W CQB tego nie zmienisz, zawsze tak było i zawsze tak będzie. Wchodzisz do CQB to albo liczysz się z serią w twarz, albo kupujesz do cqb maskę/chustę. Innej rady nie ma.

Zawsze jest rada ZDROWY ROZSĄDEK jeżeli popierasz takie coś to nie widzę miejsca dla siebie w takim zespole gdzie się daje przyzwolenie na takie coś.
Ciekaw jestem co byś powiedział w momencie kiedy byś stracił 2 zęby czy wtedy byś powiedział ZAWSZE TAK BYŁO I ZAWSZE BĘDZIE.....

Offline

 

#5 2011-08-15 17:27:30

 Tadziu Kawka

Zbanowany

7745444
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 42
Punktów :   -1 

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

pająk to nie przyzwolenie a stwierdzenie że takie rzeczy nie dzieją się specjalnie, przynajmniej nie zawsze i musisz się z tym liczyć tak jak z tym że giwera ci sama może wystrzelić...


kill'em all, and let God sort them out!

Offline

 

#6 2011-08-15 17:30:55

 Bilbo

First Recon Unit

9782148
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Zgadzam się, że można kontrolować kierunek strzału nawet w dość szybkich akcjach cqb - choć może nie zawsze. Sam sprzedałem heada tobie pająku na samym starcie, nieumyślnie ale jednak (mega rozrzut mocy w replice, kulka raz w dól raz w górę). Trzeba się pilnować i trenować, tyle

Offline

 

#7 2011-08-15 18:04:30

 Pajak

First Recon Unit

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Ok Bilbo ale w twoim przypadku był to wypadek a ja dostałem 2 razy w semi fire a nie w auto więc gdyby to było jedno trafienie a nie dwa to nie było by rozmowy. Teraz jest tak ze Tadek musiał powiedzieć że to On gdzie nie mówiłem że chodzi o nie go tylko podałem przykład i teraz będzie przepychanka kto co komu itd są pewne sytuacje które można wykorzystać po rozgrywce jako przykład pozytywny lub negatywny.
Jeśli była mowa że nie wolno nie można zabronione jest lub jest  kategoryczny zakaz na różne inne rzeczy w danym scenariuszu czy to jest cqb czy zielona czarna niebieska czy inna taktyka a i tak ludzie( nie ty Tadziu ) robią co chcą i dochodzi do wypadków to co w tedy zasady są po to żeby się ich trzymać bo potem będzie tak ze kto kolwiek z nas zaprosi nowego człowieka na strzelankę stanie mu się krzywda lub zobaczy i nauczy się ze można łamać zasady to potem pojawi się w innym miejscu z innymi ludźmi zacznie ODP*******Ć manianę i powie że jakto przecież w ZGS tak robią i co wtedy???? Tak Było Jest I Będzie???
My jesteśmy garstką która daje reklamę naszej społeczności i danemu portalowi co robimy jak robimy co można dzięki temu osiągnąć.
Jeszcze raz powtarzam że jeżeli będzie dochodzić do wypadków przez głupotę dorosłych ludzi będą lecieć zęby lać się krew to skończy się na tym że skończy siĘ zabawa w ASG  policja leśnicy żyć nam nie dadzą i ASG będzie nie legalne tak jak to jest w nie których krajach UE a nie ma nic gorszego od czerwonej końcówki na replice albo zakazu posiadania tych zabawek.

Offline

 

#8 2011-08-15 18:18:32

 Tadziu Kawka

Zbanowany

7745444
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 42
Punktów :   -1 

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

zauważ pająku że odstęp między tymi strzałami w semi był taki jak w auto i mówię serio to nie było celowe.


kill'em all, and let God sort them out!

Offline

 

#9 2011-08-15 20:46:06

FalcoN

FRU Squad Leader

1829442
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 47
Punktów :   -1 

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

pozostawmy sprawę trafień w twarz w takiej postaci - NIKT NIE CELUJE W RYJ! jeśli trafi w morde to będzie musiał być przypadek.
jeśli widzisz tylko ryj, bez repliki to postaraj się nie strzelać, jeśli widzisz że ktoś do Ciebie celuje i ma łeb odsłonięty to naturalnym jest że go lejesz czym masz (patrz amunicja).
CQB jest najniebezpieczniejszą platformą rozgrywki, więc Panowie, proszę uważać. postawcie się w sytuacji tego drugiego człowieczka.
Maska jest jakimś wyjściem, ale czyż AirSoft nie opiera się na zaufaniu?!

Offline

 

#10 2011-08-15 21:02:27

 Yautja

First Recon Unit

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Zawsze jest rada ZDROWY ROZSĄDEK jeżeli popierasz takie coś to nie widzę miejsca dla siebie w takim zespole gdzie się daje przyzwolenie na takie coś.
Ciekaw jestem co byś powiedział w momencie kiedy byś stracił 2 zęby czy wtedy byś powiedział ZAWSZE TAK BYŁO I ZAWSZE BĘDZIE.....

Nie popieram. Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałem, albo się pogniewamy. Wyluzuj trochę. Napisałem, że tak jest i tak będzie, przypadki chodzą po ludziach. Jak się boisz, masz z tym problem, załóż maskę albo czymś zasłoń twarz. Innej rady nie ma. Jak ktoś do Ciebie strzela i widać tylko jego replikę/głowę to co, będziesz się tylko patrzył? Takie jest CQB. Masz problem - kup maskę albo zasłoń twarz w inny sposób. Proste i zarazem genialne.

Nie straciłbym dwóch zębów, bo jak bym się strzelał w CQB to bym nosił coś na twarz.

Offline

 

#11 2011-08-15 21:11:03

FalcoN

FRU Squad Leader

1829442
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 47
Punktów :   -1 

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Yau, po pierwsze to co Ty wiesz o CQB, jak ostatnio prosiłem Cie żebyś wszedł z klamką to mówiłeś że "ja się nie strzelam w cqb" no to skąd masz informacje jakie są realia w budynku, wejdz raz i nie daj boże dostań po ryju to poleci takie gówno w naszą stronę, że mundury będzie trzeba zmieniać.

Offline

 

#12 2011-08-15 23:18:01

 Tadziu Kawka

Zbanowany

7745444
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 42
Punktów :   -1 

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

OMG proszę cię falco nie rób se jaj on ma racje więc poco go poprawiać


kill'em all, and let God sort them out!

Offline

 

#13 2011-08-16 11:13:32

FalcoN

FRU Squad Leader

1829442
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 47
Punktów :   -1 

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

dobra, ja się już więcej nie będę wypowiadał. Mam od dzisiaj wyjebane na was, piszcie/róbcie co chcecie,
Koniec kurwa pieśni.
Proszę nie komentować tego posta - spuśćcie ciśnienie gdzie indziej.

Offline

 

#14 2011-08-16 15:24:31

 BOCIAN

SŚ Squad Leader

4289435
Skąd: Warszawskie Bielany
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 49
WWW

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Będąc zupełnie obiektywnym i nie faworyzując nikogo, wydaje mi się iż Pająku za bardzo się oburzyłeś co może być tez efektem tego że zauważyłem iż jest między tobą a Tadziem jakaś nie zdrowa atmosfera (to tylko wnioski z tego co zobaczyłem, może sie myle ) Wątpie żeby Tadziu naprawdę umyślnie celował ci w twarz, ale wątpie też w to że wystawała tylko twoja głowa w która mogłby przycelować. Ja sam na Varradero dostałem od Falcona z jego scara tuz pod nosem i jakos nie plakalem...moze to glupota ze nie zwrocilem mu uwagi ale uwzam ze bylo to zwykle zrzadzenie losu : )


Szwadron Śmierci
"...poznasz ich po stylach, nie nie nie po twarzach..."
http://www.youtube.com/user/SZWADRONTV

Offline

 

#15 2011-08-17 21:13:40

 Yautja

First Recon Unit

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

nie daj boże dostań po ryju to poleci takie gówno w naszą stronę, że mundury będzie trzeba zmieniać.

Tak, a skąd ty masz takie informację? Na razie to płaczą wszyscy, tylko nie ja. Jakieś 80% postrzałów jakie dostaje jest w twarz (i niektóre z dystansu kilku/nastu metrów) i nie mam do nikogo pretensji. Tak już jest i tyle. Nie strzelam się w CQB, bo jestem snajperem, myślałem, że po 4 razach już tą kwestię omówiliśmy wystarczająco? Nie wyskakuj więc do mnie z takimi tekstami proszę.

dobra, ja się już więcej nie będę wypowiadał. Mam od dzisiaj wyjebane na was, piszcie/róbcie co chcecie,
Koniec kurwa pieśni.
Proszę nie komentować tego posta - spuśćcie ciśnienie gdzie indziej.

A będę komentować - po to jest forum. W takich kontaktach, przy takiej wymianie ognia ZAWSZE BĘDĄ STRZAŁY W GŁOWĘ. Doświadczenia w CQB nie mam, ale nie trzeba mieć 20 letniego stażu, żeby wiedzieć jak to wygląda. Nie wyskakuj do mnie z pyskiem jak nie masz do tego powodu. Przy strzelankach w zielonej, jak jest walka pozycyjna i wystają tylko łebki z okopów, to wiadome, że w razie czego dostaniesz w niego, a nie w stopę, tak ciężko to zrozumieć? Tak już jest i tego nie zmienisz, zarówno w zielonej, jak i w czarnej. Zmień nastawienie Falcon, bo na razie coś to wszystko średnio wychodzi.

PS Gdzieś spotkałem się, nie wiem gdzie, że na strzelankach CQB jest WYMÓG posiadania ochrony twarzy, chusty/neoprenu/maski. Nie chcecie dostawać w twarz, pomyślcie nad tym. Sam jak bym się strzelał w CQB to bym tak zrobił, nie wiem z czym wy macie Aż taki problem.

Pozdrawiam

Offline

 

#16 2011-08-17 22:55:08

 lasu

First Recon Unit

5150359
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

A oto i ja krol Julian :] Co do Pajaka : Wydaje mi sie ze za bardzo sie scisnieniowales ze dostales. Rozumiem ale takie jest CQB. Napewno nie zrobil tego specjalnie bo w leb sie nie celuje. Po 2 jak dostajesz 460 fps z 5 metrow to pozdrawiamy typa ktory to zrobil bo do budynku deko mial fps za duzo. Ochrona twarzy napewno sie przyda ja sam bym zalozyl w obawie o twarz. W CQB zawsze sie to zdaza i bedzie mozecie mowic co chcecie. A co do Falcona : Nie bede powtarzac po Yau bo MA RACJE i nie wyskakuj z takimi textami bo ma racje. Ja ostatnio na treningu powiedzialem to samo. Masz na nas wyjebane jako dowodca i nie interesuje Cie to co sie dzieje z squadzie? To kurwa spoko wal takimi textami dalej i to TY rob co chcesz ale ja sie z tego cyrku wypisuje... Dziekuje dobranoc


-> Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni.
                                                                                       ->Tupac Amaru Shakur <-

=> F.R.U - Firs Recon Unit. <=               || OLD SQUAD ||

Offline

 

#17 2011-08-18 00:09:21

 Bilbo

First Recon Unit

9782148
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Ciśnienia to wyście dwaj tez dostali nie wiem po chuj co jest tym bardziej niezrozumiałe, że po pierdyliard zostało zaznaczone, że wy cqb to nie nie i jeszcze raz nie a co do zasad i jak jest lub nie to wiedza encyklopedyczna. Tekst falcona też owszem po piździe, temat się gównem zalał i jest szambo, do wyjebania i tyle

Offline

 

#18 2011-08-18 19:00:57

FalcoN

FRU Squad Leader

1829442
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 47
Punktów :   -1 

Re: Strzelanie w Głowę !!!!!

Zamykam temat, bo nic więcej ciekawego nie będzie. co miło być powiedziane to zostało.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-komunijne.eu serwis laptopów warszawa